Služby

Naše společnost neustále zkvalitňuje své služby. Důkazem toho je stále větší počet spokojených zákazníků, kteří u nás nacházejí požadované služby s veškerým komfortem. Náš zákazník je naší prioritou, proto je veškerá naše snaha a pozornost zaměřena právě na něj. Doufáme, že budete s nabídkou služeb spokojeni, jakékoli připomínky samozřejmě vítáme.

 

Elektroinstalace

Při práci s elektřinou a elektroinstalacemi je vždy lepší využít služeb odborníka než riskovat znehodnocení spotřebiče či materiálu a v horších případech i vážné zdravotní úrazy. Využijte proto našich schopností a dovedností u elektroinstalací většího či menšího rozsahu! S výsledkem budete jistě spokojeni.

 

Práce ve výškách a nad volnou hloubkou

Vzhledem k své specializaci na ochranu před bleskem mám také vybavení a platné doklady k pracím ve výškách a nad volnou hloubkou. Běžné pracovní vybavení je do 50m, ale po domluvě lze realizovat i práce do 200m a ve spolupráci se specialisty na jištění a vybavení i ve větších výškách (limitující je možnost jištění a možnosti výroby dlouhých lan)